Egyéb Támogatások

emmilogo

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma 2.500.000 Ft vissza nem térítendő támogatást nyújtott a Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Intézményfenntartó és Működtető Közalapítványa számára az általa fenntartott Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja intézmény eszközparkjának fejlesztése céljából, amely összegből 8 db projektor került beszerzésre.

Ezúton is köszönjük a támogatást!

emmilogo

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma 25.000.000 Ft vissza nem térítendő támogatást nyújtott a Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Intézményfenntartó és Működtető Közalapítványa számára az általa fenntartott Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja intézmény új általános iskolai épületének létesítéséhez kapcsolódó munkálatokra, amely összeg a kivitelezői számla kiegyenlítésére került felhasználásra.

Ezúton is köszönjük a támogatást!

Előző oldal: TÁMOP 3.1.11/12
Következő oldal: Közbeszerzés