SZJA 1% felhasználása

Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Intézményfenntartó és Működtető Közalapítvány kuratóriuma köszönetét fejezi ki mindazoknak, akik 2018. évi adójuk 1%-ának (1.578.571- Ft) felajánlásával hozzájárultak a közalapítvány és az intézmény céljainak megvalósításához.
- a fenti összeget a digitális oktatás tárgyi feltételrendszerének biztosítására fordítottuk.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Intézményfenntartó és Működtető Közalapítvány kuratóriuma köszönetét fejezi ki mindazoknak, akik 2017. évi adójuk 1%-ának (1.505.650- Ft) felajánlásával hozzájárultak a közalapítvány és az intézmény céljainak megvalósításához.
- a fenti összeget az óvodai műfüves sport foglalkoztató pálya megépítésére fordítottuk.

Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Intézményfenntartó és Működtető Közalapítvány kuratóriuma köszönetét fejezi ki mindazoknak, akik 2016. évi adójuk 1%-ának (1.668.508- Ft) felajánlásával hozzájárultak a közalapítvány és az intézmény céljainak megvalósításához.

- a fenti összeget az intézmény interaktív tábláinak és kerti kiülőinek beszerzésére fordítottuk.

TISZTELT ADÓFIZETŐK!

A Magyarországi Németek
Általános Művelődési Központja Intézményfenntartó és Működtető
KÖZALAPÍTVÁNYA
kultúra megtartó és közvetítő tevékenységén felül, a nemzetiségi óvoda, általános iskola és gimnázium
fenntartásáról gondoskodik.

Kérjük, segítsék adójuk 1%-ával működésünket.

Adószám:

1 8 3 5 3 9 5 6 – 2 – 0 3