SZJA 1%

TISZTELT ADÓFIZETŐK!

A Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Intézményfenntartó és Működtető
KÖZALAPÍTVÁNYA
kultúra megtartó és közvetítő tevékenységén felül, a nemzetiségi óvoda, általános iskola és gimnázium
fenntartásáról gondoskodik.

Kérjük, segítsék adójuk 1%-ával működésünket.

Adószám:

1 8 3 5 3 9 5 6 – 2 – 0 3

Köszönjük növendékeink nevében!

Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Intézményfenntartó és Működtető Közalapítvány kuratóriuma köszönetét fejezi ki mindazoknak, akik 2020. évi adójuk 1%-ának (1.320.297- Ft) felajánlásával hozzájárultak a közalapítvány és az intézmény céljainak megvalósításához.
A fenti összeget a kültéri óvodai játékok beszerzésére fordítottuk.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Intézményfenntartó és Működtető Közalapítvány kuratóriuma köszönetét fejezi ki mindazoknak, akik 2019. évi adójuk 1%-ának (1.265.726- Ft) felajánlásával hozzájárultak a közalapítvány és az intézmény céljainak megvalósításához.
A fenti összeget a kültéri óvodai játékok beszerzésére fordítottuk.

Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Intézményfenntartó és Működtető Közalapítvány kuratóriuma köszönetét fejezi ki mindazoknak, akik 2018. évi adójuk 1%-ának (1.578.571- Ft) felajánlásával hozzájárultak a közalapítvány és az intézmény céljainak megvalósításához.
A fenti összeget a digitális oktatás tárgyi feltételrendszerének biztosítására fordítottuk.

Előző oldal: Adományok, támogatások
Következő oldal: Beszámoló